Vitajte na novej stránke!

Vítame Vás na našej novej stránke Fitness Club Rozadol, ktorej úlohou je poskytnúť našim súčasným, ako aj potencionálnym novým zákazníkom, informácie o novinkých, plánovaných akciách, či všeobecné informácie o možnostiach a službách, ktoré naše fitnes centrum poskytuje.

Informácie a aktuality, ktoré nájdete tu, budeme pridávať aj na našu Facebook stránku facebook.com/fitnessclubrozadol, takže ak chcete mať prehľad o tom, čo sa u nás deje alebo nám len chcete vyjadriť podporu, dajte nám Like.

Pre sociálne pozitívnych extrovertov sme vymysleli zaujímavú funkciu v spodnej časti našej stránky, a tou je Instagram. Ak sa chcete pochváliť svojím vymakaným telom a inšpirovať tak svojich priateľov alebo ostatných lenivcov, nezabudnite k svojej Instagram fotke pridať hashtag #fitnessrozadol a vaša fotka sa automaticky zobrazí na chvíľu aj na našej stránke v spodnej časti, kým ju nevystrieda novšia. Zároveň môžete sledovať aj náš Instagram, aby ste vedeli, čo sa u nás deje na instagram.com/fitnessrozadol.

Comments are closed.