Spa Center Rozadol

"Voda nie je prameňom života, voda je život sám"

tvrdil francúzsky spisovateľ Antoine de Saint-Exupéry. Asi vedel o čom hovorí, pretože liečivé účinky vody si uvedomovali už ľudia v dávnej antike, ktorí využívali extrakty z mora a morských rias. Približne v tomto období vznikli počiatky dnešnej thalassoterapie.

Ako funguje thalassoterapia?

Thalassoterapia je založená na technikách, pomocou ktorých nám do tela prenikajú účinné látky z morskej vody ako draslík, sodík, vápnik, mikroorganizmy s antibakterialnymi a antivírovými účinkami.

Aké sú účinky thalassoterapie?

Thalassoterapia pomáha pri prečisťovaní organizmu a redukovaní hmotnosti, zlepšuje stav celulitídy a v určitých prípadoch môže pôsobiť aj proti nečistotám pleti. Popri regeneračných účinkoch na telo a dušu, pomáha aj pri reume, športových zraneniach a všetkých prejavoch stresu.

KOZMETIKA Z MŔTVEHO MORA AHAVA

AHAVA je unikátna omladzujúca prírodná kozmetika z Mŕtveho mora, ktorá prináša znovuzrodenie pokožky

Už v dávnych dobách bolo odhalené tajomstvo blahodárnych účinkov Mŕtveho mora na kožu a pleť. Kroniky zaznamenávajú, že bahno Mŕtveho mora tvorilo súčasť starostlivosti o krásu egyptskej kráľovnej Kleopatre. AHAVA teraz kombinuje to najlepšie z prírodných zdrojov z Mŕtveho mora, aby poskytla Vašej pleti najdokonalejšiu starostlivosť a obnovu krásy. Bahno z Mŕtveho mora je pre starostlivosť o pleť jedinečné pretože:

 • je vytvorené prírodou v priebehu miliónov rokov
 • je bohaté na minerály
 • má 100% prírodný pôvod
 • je vysoko koncentrované
 • je známe už mnoho tisíc rokov

Bahenné zábaly AHAVA pomáhajú pacientom trpiacim zápalom kĺbov, rannou strnulosťou, opuchom prstov. Môže sa aplikovať na celé telo, na bolestivé miesta alebo na pokožku hlavy, na podporu vlasov. Dobré výsledky sa dosahujú aj pri liečení kožného ochorenia psoriáza a pri reumatizme.

 • Bahno z Mŕtveho mora AHAVA má ďalej tieto blahodárne účinky:
  zabraňuje vypadávaniu vlasov tým, že dodáva vlasom, korienkom a pokožke hlavy špeciálnu výživu
 • čistí pokožku hlavy od maskoty a lupín
 • regeneruje, omladzuje a dodáva vitalitu vlasom
 • zlepšuje kvalitu vlasov a zvyšuje prirodzenú farebnosť vlasov
 • výskumy potvrdili, že pravidelným používaním bahna najmenej tri mesiace sa zlepšuje nielen kvalita vlasov, ale aj ich hustota

Bahno z Mŕtveho mora AHAVA je ojedinelý liečebný produkt, ktorý ako prvý v dejinách ľudstva účinne bojuje proti dôsledkom, ale i príčinám starnutia pokožky.

Bahno je vhodné ako kozmetický a liečebný produkt

TYPY ZÁBALOV:

Novinka ŠKORICOVÝ ZÁBAL proti celulitíde

Uvoľnite vnútorné napätie a začnite spalovať podkožný tuk vďaka blahodarnému pôsobeniu škoricových zábalov.

1x

60 minút

25 €

10x výhodná cena

60 minút

200 €

Novinka ČOKOLÁDOVÝBEAUTY ZÁBAL

Zbavte sa stresu a nechajte sa unášať podmanivou arómou čokoládových zábalov, ktoré zjemnia vašu pleť a pomáhajú pri detoxikácii.

1x

60 minút

25 €

10x výhodná cena

60 minút

200 €

ČIASTOČNÝ ZÁBAL NA BOLESTIVÉ MIESTA AHAVA

Zmierňuje bolesť vo všetkých častiach tela, najmä v kĺboch.

30 minút

25

CELOTELOVÝ ZÁBAL Z BAHNA Z MŔTVEHO MORA AHAVA

Bahno z Mŕtveho mora obsahuje: montmorilonit, kaolín, ilit, kremeň, kalcit, sodík, draslík, vápnik, horčík, stroncium, lithium, chloridy, sírany, bromidy a vodu. Všetky uvedené zložky sú v prírodnej forme. Bahno z Mŕtveho mora má široké využitie nielen v kozmetike, ale má aj liečebné účinky. Aplikácia bahna podporuje látkovú výmenu a krvný obeh. Udržuje Vašu pokožku a pleť mladú a sviežu.

50 minút

35

CELOTELOVÝ PEELING ZO SOLI Z MŔTVEHO MORA AHAVA

Prírodná Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora, táto 100% čistá soľ z Mŕtveho mora doplnená esenciálnymi olejmi prispieva k celkovej revitalizácii, telesnej i duševnej pohode. Zjemňuje pokožku, dodáva jej vlhkosť a uvoľňuje svalové napätie.

50 minút

25

ZÁBAL NA CELULITÍDU AHAVA (peeling+bahenný zábal)

Tento názov sa používa pre hromadenie tekutiny pod kožou, čo prekáža normálnemu metabolizmu pletiva pokožky. Vzhľadom k týmto podmienkam bunky nedostávajú dostatok kyslíka alebo vlastnej výživy. Nadmerná tekutina sa hromadí a tlačí na cievy a lymfatický systém. Pokožka dostáva vzhľad pomarančovej kôry. Cieľom ošetrenia s bahnom je stimulácia, obeh, aktivácia minerálov, aby pôsobili ako osmotické čerpadlo a umožnili nahromadeným tekutinám aby sa odvodnili.

70 minút

45

Procedúry by sa mali opakovať každý tretí deň 10 krát za sebou.

Účinok je v mnohých prípadoch viditeľný už pri prvom použití. Mení sa vzhľad pokožky, zjemňuje sa drsnosť pokožky, sťahujú sa póry a mení sa tonus pokožky. Pokožka je pevnejšia a mladšia.

Akcia 5+1

Šesť celotelových zábalov alebo celotelový peeling za cenu piatich

5plus1

Darčekové poukazy

O možnosti zakúpenia darčekových poukazov sa informujte telefonicky alebo na recepcii nášho Fitness Clubu

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz